O nas

LIFE FOR MUSIC "Życie dla muzyki" - to hasło przewodnie naszej instytucji, która powstała z myślą o ludziach chcących spełnić swoje muzyczne marzenia. Naszym celem jest przede wszystkim stworzyć idealne warunki do rozpoczęcia Twojej przygody z wybranym instrumentem, a także zagwarantować rozwój umiejętności nowicjuszom, średnio zaawansowanym i zaawansowanym muzykom.

Do Life For Music zapisać się może każdy, niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu i prowadzonego trybu życia. Nasi obecni uczniowie to aktywni, entuzjastyczni ludzie, którzy pomiędzy nauką, a pracą znajdują czas na rozwój swojej pasji. Life For Music jest instytucją muzyczną nowej generacji stosującą najlepsze techniki nauczania, dzięki czemu możemy przekazać wam wiedzę, która pozwoli uwolnić wasz ukryty potencjał twórczy i czerpać radość z grania na ulubionym instrumencie.

Zajęcia w Life For Music możemy dostosować do twoich indywidualnych preferencji muzycznych (Rock, Metal, Blues, Jazz, Funk, Reggae, Hip-Hop, Soul, Pop itd.) Z nami nauczysz się grać utwory twoich ulubionych wykonawców. Do dyspozycji uczących się są przygotowane profesjonalne sale wykładowe oraz najwyższej klasy instrumenty dające wygodę i przyjemność z grania.

Największą zaletą Life For Music są nasi wykładowcy. To profesjonalni muzycy, którzy aktywnie koncertują w kraju jak i poza jego granicami. Są to osoby otwarte, naładowane pozytywną energią, które kochają dzielić się z innymi swoją pasją. Każdy z nich jest obecnie zaangażowany do jakiegoś projektu muzycznego lub jest na etapie indywidualnej twórczości. Dzięki temu wykładowcy Life For Music są zawsze na czasie w kwestii najświeższych nowości muzycznych, którymi z radością dzielą się ze swoimi uczniami.